Жељко Самарџиќ - ОДЛОЖЕН

Почитувани,
Поради трагичниот настан, сообраќајната несреќа кај Карпалак, концертот на Жељко Самарџиќ кој требаше да се оддржи на 16. Февруари во Вип Арената Борис Трајковски, се преместува на 23. Февруари (сабота).
Искрено сочуство до семејствата на загинатите и побрзо заздравување на повредените!
Со почит,
Балкан Медиа

Спектакуларен концерт на големата балканска ѕвезда Жељко Самарџиќ
16.02.2019, Вип Арена Борис Трајковски, почеток 21 часот

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се