Жељко Јоксимовиќ

zeljko joksimovikВо рамките на прославата на големиот христијански празник Богојавление Водици, концерт на балканската ѕвезда Жељко Јоксимовиќ, 17.01.2014, СРЦ "Билјанини извори", Охрид, почеток 21 часот.

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се.

Цените на билетите изнесуваат:

Трибини и партер
предпродажба 300 денари
врата 350 денари

ВИП зона
предпродажба 500 денари
врата 600 денари

Специјална понуда од охридските хотели - ноќевање со појадок за само 12 евра.