Андерграунд Гламур

10 godini zavisnalista.mkЗависнаЛиста.Мк / Канал 103 / PMG Recordings presents:
Роденденска прослава и промоција на новата компилација на ЗависнаЛиста.Мк со екслузивни, досега необјавени песни на некои од водечките домашни артисти.

настапуваат:
KristKrst, Galatheia, СИЗ, Милкo, Душко Јаневски, Кантон 6, ХаХаХа, Сетстет
МКЦ, 02.11.2013
почеток: 20:30ч

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се по цена од 150 денари.
На денот на концертот цената на билетите ќе изнесува 250 денари.