Talamasca

Тој е дефинитивно најголемиот пријател и омилениот дј на македонската публика!!!

Дами и господа Ве покануваме на повторна средба со парискиот волшебник, човекот кој е виновен за најдобрите журки кои некогаш се случиле кај нас!!!

TALAMASCA со настап во живо во Скопје!!!
www.facebook.com/talamasca.official/

Специјален гостин:
FOBI
www.facebook.com/FobiOfficialPage/

Домашна поддршка:
DARE
SOUNDKILLAH

Сабота 19 октомври 2019
Локација: А1 АРЕНА Борис Трајковски (Мала Сала)
Старт: 23:00

Влезници во претпродажба по супер промотивна почетна цена од 400 денари во ЈУГОТОН (ГТЦ) и сите продажни места на www.kupikartizase.com. Од 14.10 цената на билетите ќе изнесува 450 денари.