Саша Ковачевиќ Охрид

sasa kovacevic ohridМиленикот на женската публика, момчето со најубавите балади Саша Ковачевиќ. ја најави својата летна турнеја низ Македонија.
Еден од градовите каде ќе одржи свој концерт е и Охрид.

31 Јули,
Стадион Билјанини Извори,
почеток 21 часот (вратите се отвораат во 19 часот)

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се.
Цените се следниве:
партер 500 денари
трибини 600 денари
фан пит 700 денари