Саша Ковачевиќ Кавадарци

sasa kovacevicПоради високите температури приморани сме концертот на САША КОВАЧЕВИЌ во Кавадарци, сала „Јасмин“  да го одложиме! Сите што купиле билети за концертот во Кавадарци ќе можат да ги искористат за концертите во Струмица или Охрид, или да ги вратат на продажните места од каде што ги купиле. Оние кои купиле онлајн билети задолжително да пратат барање за рефундација на contact@kupikartizase.com
Со почит,
Balkam Media

Миленикот на женската публика, момчето со најубавите балади Саша Ковачевиќ. ја најави својата летна турнеја низ Македонија.
Еден од градовите каде ќе одржи свој концерт е и Кавадарци.

1 јули,
Спортска Сала Јасмин,
почеток 21 часот (вратите се отвораат во 19 часот)

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 400 денари.