Saban Saulic

saban saulicТемпературите до точка на вриење ќе достигнат кога со свој настап во Струмица ќе се претстави легендата на турбо фолк музиката Шабан Шаулич на 29 јули (петок), на стадион Кукуш Турново, со почеток во 21 часот.

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се.
Партер билетите се по цена од 300 денари, додека вип билетите се по цена од 500 денари.