РК Металург - ПСЖ

rakometen natprevar

Во понеделник (23.9.2013 година), во 17 часот, почнува продажбата на влезниците за натпреварот Металург – Пари Сен Жермен, во рамките на второто коло од Лигата на шампионите.

Натпреварот ќе се одржи на 28.9.2013 година (сабота), со почеток во 18 часот.

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на  Купи Карти За Се и онлајн преку нивната веб страна.

Цените на влезниците се следни:

Блоковите Б7, Б8 и Б9 - 150 денари,

Блоковите Б5, Б6, Б10, Б11 и Б15 - 200 денари,

Блоковите М7, М8 и М9 - 200 денари,

Блокот М1 - 300 денари.

Напомена:
Блоковите Б2, Б3, Б4, Б12 и Б14 и  М2, М3, М4, М12, М13, М14 се продадени како блок-влезници.

Испечатените ваучери  ќе можете да ги замените со реални карти со приложување на ваучерот во музичката продавница Пола Југотон, ГТЦ 1 кат, секој работен ден од 09 до 21 часот или на денот на настанот (28.09, среда) на билетарата на арената Борис Трајковски почнувајќи од 16:00 најдоцна до 18:00 часот.mapa za sedenje od salata