Old School Techno Vol.10

Почитувани љубители на Techno и House музиката, наша голема чест е да ве поканиме да присуствувате на 2рата забава во Охрид за 2019-та година! Незаборавна во најмала рака!
Дојдете и забавувајте се со нас до раните утрински часови во чест на отворањето на новата летна сезона за 2019-та година.
Придружете ни се да заедно ги почувствуваме одличните звуци, да придонесеме сите кон страста и лојалноста према нашите пријатели од глобалната музичка фамилија! Ова е за сите rave-ри кои сакаат и знаат да уживаат во совршената хармонија со звукот на електронската музика.
Посетете ја оваа незаборавна забава за да го искусите заедничкото задоволство како и славење на ноќниот живот!
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Имате наградна игра за првите 50 карти.

Картите низ цела Македонија по следните цени:

>>> до 20-ти Мај: 150 денари <<<
>>> од 21-ви Мај: 250 денари <<<
>>> на врата: 300 денари <<<

ЕКСЛУЗИВНА ПОНУДА!!!
5 + 1 гратис = 1000 денари

VIP Карти со Флаша плус Сепаре за 8 лица.
СмирноФ 3500 + 5 + 1 Гратис = 4500 Ден.
Џони Вокер 4500 + 5 + 1 Гратис = 5500 Ден.
Јегер 3500 + 5 + 1 Гратис = 4500 Ден.
Шток 3000 + 5 + 1 Гратис = 4000 Ден.
Ј&B 4500 + 5 + 1 Гратис = 5500 Ден.
Бројот е Ограничен! Затоа побрзајте и резервирајте си на време на  +38971842076

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!!! "ВИП" маси и пијалоци се во ограничени броеви!!! Билетите веќе масовно се продаваат низ цела Македонија!

Позитивниот звук ќе ни донесе ново искуство во славењето на ноќниот живот!
Ве очекуваме!

DJs Line Up :
DJ Dzany
(Old School Music & The Godfather Records)
DJ Noodle
(Old School Music & The Godfather Records)
Kristijan Nestoroski aka Dj Nasty deluxe,
Dj Nasty deluxe Group
(Techno-Agency, City of Drums Recordings / Munich / Germany, CONFETTI 
DIGITAL / London / UK, Super radio Ohrid)
Philip Ackowsky
(Old School Music | Techno-Agency)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬