Old School Techno Vol 3

Почитувани љубители на Techno и House музиката, наша голема чест е да ве  поканиме да присуствувате на 2рата забава во Охрид за 2019-та година! Незаборавна во најмала рака!

Дојдете и забавувајте се со нас до раните утрински часови во чест на  отворањето на новата летна сезона за 2019-та година.

Придружете ни се да заедно ги почувствуваме одличните звуци, да придонесеме сите кон страста и лојалноста према нашите пријатели од глобалната музичка фамилија! Ова е за сите rave-ри кои сакаат и знаат да уживаат во совршената хармонија со звукот на електронската музика.

Посетете ја оваа незаборавна забава за да го искусите заедничкото задоволство како и славење на ноќниот живот!

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Имате наградна игра за првите 50 карти ГРАТИС.

Картите низ цела Македонија по следните цени:

>>> до 22-ти Јуни : 200 денари <<<
>>> на врата: 350 денари <<<

ЕКСЛУЗИВНА ПОНУДА!!!
5 + 1 гратис = 1000 денари

VIP Карти со Флаша плус Сепаре за 8 лица.
СмирноФ 3500 + 5 + 1 Гратис = 4500 Ден.
Џони Вокер 4500 + 5 + 1 Гратис = 5500 Ден.
Јегер 3500 + 5 + 1 Гратис = 4500 Ден.
Шток 3000 + 5 + 1 Гратис = 4000 Ден.
Ј&B 4500 + 5 + 1 Гратис = 5500 Ден.
Бројот е Ограничен! Затоа побрзајте и резервирајте си на време на
+38971842076

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!
"ВИП" табели и пијалоци се во ограничени броеви!
Билетите веќе масовно се продаваат низ цела Македонија!

Купи билет online:

Позитивниот звук ќе ни донесе ново искуство во славењето на ноќниот
живот!
Ве очекуваме!