Металург - Загреб

seha ligaМажи регионална лига
Металург - Загреб
14.12.2013, 17:45 часот
СЦ "Борис Трајковски"

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 100 денари.

 

 

 

 

 

 

bt mapa