ФК Металург - ФК Шкендија

fudbalski natprevarКУП НА РМ 2012/2013

1/4 финале, реванш натпревар:

ФК Металург - ФК Шкендија
21 Ноември, стадион Железарница
почеток 13:00 часот

Цената на билетите изнесува 100 денари