Металург Сеха лига!

seha ligaУтре почнува продажбата на влезниците за натпреварите со екипите на Војводина и на Брест Мешков. Влезниците ќе важат за двете средби и ќе чинат 100 денари.

Натпреварот Металург – Војводина е од 18. коло на СЕХА-лигата и ќе се игра на 4 март , со почеток во 17.45 минути.

Натпреварот Металург – Брест Мешков е од 16. коло на СЕХА-лигата и се игра на 9 март, со почеток во 17.45 минути.

Влезниците ќе се продаваат на сите продажни места на „КупиКартиЗаСе“, во Скопје и низ Македонија, и онлине на www.kupikartizase.com .

Напомена: За сопствениците на сезонските влезници од Лигата на шампионите влезот е слободен.

mapa