Металург - Ловќен

seha ligaSEHA- Gazprom South Stream League
Mеталург - Ловќен, 19.11.2013, СЦ "Борис Трајковски", старт 17:45 часот

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 60 денари.

mapa na salata