М2 Проект - Потрага по ѕвезда

М2 Продукција во соработка со T-Mobile Ви најавува

ГОЛЕМО ФИНАЛЕ

М2 Проект: Потрага по ѕвезда

20-ти Март 2011 г., Универзална сала, 20 часот.

Големо финале на М2 Проект: Потрага по ѕвезда каде 10 финалисти ќе настапат со нови оригинални песни во продукција на Дарко Димитров. Само еден од нив ќе стане новата ѕвезда на македонското музичко небо.

Специјален гостин ќе биде српската поп дива Александра Радовиќ.

Влезниците за овој долгоочекуван музички настан се веќе во продажба по цена од 200 денари и истите можете да ги набавите на сите продажни места на Купи Карти За Се.