КК Куманово - КК Вардар

kk kumanovoПрва лига мажи сезона 2016/17
КК Куманово - КК Вардар
25.02, сабота, Спортска сала Куманово
почеток 19 часот

Билети во предпродажба преку купи карти за се по цена од 60 денари.