КК Куманово - КК Фени Индустри

kk kumanovoПрва лига мажи сезона 2016/2017, 12то коло

КК Куманово - КК Фени Индустри

11 февруари, сабота, почеток 19 часот

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 60 денари.