КК Куманово - КК Башкими

kk kumanovoНатпреварот од региналната Библ лига, од групата А, помеѓу
КК Куманово - КК Башкими
ќе се одржи на 06 декември, вторник, во Спортската сала Куманово, со почеток во 17 часот.

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 60 денари.