КК Карпош Соколи - КК Куманово

kk karpos sokoliНатпреварот од регионалната БИБЛ лига помеѓу
КК Карпош Соколи - КК Куманово
ќе се одржи во среда, 01.02, со почеток во 19 часот во С.Ц. Борис Трајковски.

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карт За Се, по цена од 200 денари.