КК Куманово - КК Теодо Тиват

kk kumanovoНатпреварот од првото коло на регионалната Библ Лига, помеѓу КК Куманово и црногорскиот КК Теодо Тиват ќе се одржи во вторник, 11 ноември, во Спортската сала Куманово, со почеток во 19 часот.

Билетите за претстојниот натпревар ќе ги најдете преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 60 денари.