James Zabiela

Голема трагедија ја потресе нашата држава, многу наши сограѓани настрадаа или се повредени.

Најпрво сакаме да изразиме длабоко сочувство до семејствата на загинатите. И да посакаме побрзо опоравување на повредените. Нема зборови кои можат да ја надополнат ова загуба...

Затоа Ве информираме дека ќе мораме да го одложиме одржувањето на настанот. И истиот ќе се одржи на 08 март!

Се надеваме на разбирање. Во овие деновие на тага кога нашата држава е завиена во црно потребна ни е сплотеност!!!

Друштво ни претставува особено задоволство да го најавиме нашиот прв настан за оваа година!!! 

Во месецот на виното и љубовта Ви го претставуваме гостувањето на светскиот број 1 виртуоз позади дј пултот, човекот кој што е заштитено лице на најпознатиот бренд за дј опрема Pioneer, лондонскиот супер стар дј и продуцент...

 James Zabiela

Петок 15 февруари
Мала Сала Борис Трајковски Скопје
Старт 23:00

Влезници во претпродажба на сите продажни места на www.kupikartizase.com

Почетна цена за првите 300 влезници 500 денари!!!

Промовирано од SUN Production и Urban Club MK