Hotel Russia | Anne Semonin Spa Center

Во релаксирачки и модерен амбиент, ANNE SEMONIN SPA CENTER, ви нуди привилигирани спа пакети за вашите убавина и здравје. Почуствувајте ги врвните спа третмани и масажи созададени за оние со софистициран вкус за спа релаксација.
ANNE SEMONIN SPA CENTER ви нуди широк спектар на третмани за вашите лице и тело. Дозволете стручниот тим, користењето на највисок квалитет природно активни состојки во комбинација со врвните достигнувања од козметологијата, да ги истакнат и подобрат вашите природна убавина и самодоверба.
ANNE SEMONIN SPA CENTER располага со 22 метарски базен, џакузи, топли кревети, фински сауни, инфра-црвена сауна, турска бања (амам) и парна бања.

Ценовник:

cenovnik spa cenovnik masazi

НАПОМЕНА!!!
*задолжителна е предходна резервација
  **за презакажување на терминот потребно е да се јавите во спа центарот 24 часа предходно
*задолжително е да го прикажете вашиот ваучер од вашиот смарт фон или таблет или истиот можете да го приложите во печатена верзија
*едно лице може да купи повеќе ваучери
*понудата е наменета за мажи и за жени

hotel russia spa hotel russia spa hotel russia spa hotel russia spa

Работно време:
08:30 - 22:00
(последна резервација во 21:00)

Контакт информации:
spa@hotelrussia.mk
02 2400 016