Haris Dzinovic | Vesna Zmijanac | Hari Mata Hari

haris dzinovic celoveceren koncertНезаменливиот турбо фолк пејач Харис Џиновиќ после две годишна пауза повторно ќе се претстави пред македонската публика со целовечерен, спектакуларен концерт на кој ќе ги испее своите  најпознати хитови Муштулук, Пушти ме, Калуп... 
Овојпат друштво на бината ќе му прават преубавата Весна Змијанац и Хари Мата Хари.

18 април, сабота, Арена Борис Трајковски, почеток 20:30 часот

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се. 
Цената на билетите изнесува:
Партер - 400 ден
Трибини - 500 ден
Фан Пит и Трибини до 5ти ред - 600 ден

bt mapa