Happy new year 2023

 

Полека но сигурно изминува годината во која често се дружевме и журкавме заедно, остваривме голем број на спомени кои долго ќе ги паметиме, слушавме квалитетна музика од најдобрите дј-и артисти од Македонја и светот…

За да ја заокружиме годината како што доликува и спремни да ја дочекаме Новата година организаторите на најдобрите забави изминатиов период на сите љубители на електронската музика ќе им приредат можност да бидат дел од еден уникатен настан каде на голем подиум стотици срца ќе пулсираат во ист ритам.
PSYTORUBLE и МАКЕДОНСКИ ПСИХОДЕЛИИ со гордост Ве канат заедно да го прославиме почетокот на НОВАТА 2023 ГОДИНА со спектакуларна забава со најдобрите Македонски дји и артисти и нивните настапи во живо, специјална новогодишна декорација, одличен звук и продукција!!!

 

● Dea Purpurea ● 
°•DECO •°
https://www.facebook.com/afadrenaline

Сабота 31.12.2022
С.Ц. Борис Трајковски
Старт: 22:00 часот

Влезници во претпродажба  по промотивна цена:

 

до 18.12.2022 – 800 денари
19.12.2022 – 25.12.2022 – 900 денари
од 26.12.2022 – 1000 денари