1200 MICROGRAMS - CHICAGO

1200 microgramsSun Production, организацијата со која секогаш добивате повеќе, со особено задоволство го најавува почетокот на новата сезона журки на затворено.

Во сабота на 1 октомври, ноќта кога никој не спие (БЕЛА НОЌ) Ве покануваме на најдобрата журка оваа есен во градот убав...

Во Скопје ни гостува една од малкуте живи легенди, а воедно и најстариот дј на планетава CHICAGO со дј сет на неговиот бенд 1200 MICROGRAMS!!!

CHICAGO - 1200 MICROGRAMS - TIP WORLD - USA

Домашна поддршка:
DARE - Sun Production
SOUNDKILLAH - Sun Production

Датум: Сабота 1 октомври
Старт: 23:00
Локација: ВИП Арена (мала сала) - Спортски центар БОРИС ТРАЈКОВСКИ

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се.

Претпродажбата започнува во понеделник 19 септември со почетна цена од 350 денари за првите 500 билети, а потоа влезниците ќе чинат 400 денари.