Old School Techno

Придружете ни се да заедно ги почувствуваме одличните звуци, да придонесеме сите кон страста и лојалноста према нашите пријатели од глобалната музичка фамилија! Ова е за сите rave-ри кои сакаат и знаат да уживаат во совршената хармонија со звукот на електронската музика.

Дојдете и уверете се дека овој евент ќе се памти со години, затоа што е како Светско Првенство во фудбал, односно се случува само еднаш на секои 4 години. Не ја пропуштајте оваа незаборавна забава за да го искусите заедничкото задоволство како и славење на ноќниот живот!

НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ можноста да освоите гратис карта. Бидете меѓу првите 33 љубители на техно музиката и освојте бесплатна карта за настанот!

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ!!! Сигурно се прашувате како би стигнале до Охрид и да се вратите назад на сигурен начин? Епа со тоа што ќе не контактирате доколку сакате да присуствувате на оваа несекојдневна забава, НИЕ ви обезбедуваме превоз Скопје-Охрид-Скопје и карта за забавата севкупно за неверојатни 600 денари!!! Сега веројатно веќе и сте
решени да дојдете да се забавуваме заедно!!! Цената е дури поевтина и од вообичаениот повратен билет до македонскиот бисер - Охрид. Тргнувањето ќе биде на 29-ти фебруари по заеднички флексибилен договор. А за враќање дури ви обезбедуваме 2 опции. Едната е враќање веднаш после забавата а другата е враќање на 1-ви март во 20:00 часот. Повеќе информации во private message или на телефон 071/842-076

PS Сите вие кои живеете или престојувате околу местата на релацијата Скопје - Охрид (преку Тетово, Гостивар, Кичево) исто така можете да бидете дел од ова патување и затоа можете слободно да не исконтактирате за поконкретни информации.

Картите низ цела Македонија по следните цени:

>>> до 21-ти Feb: 200 денари <<<
>>> од 22-ви Feb: 250 денари <<<
>>> на врата: 300 денари <<<
>>> Карта + Скопје>Охрид>Скопје : 600 денари <<<

ЕКСЛУЗИВНА ПОНУДА!!!
5 + 2 гратис = 1000 денари

VIP Карти со Флаша плус Сепаре за 8 лица.
СмирноФ 3500 + 5 + 2 Гратис = 4500 Ден.
Џони Вокер 4500 + 5 + 2 Гратис = 5500 Ден.
Јегер 3500 + 5 + 2 Гратис = 4500 Ден.
Шток 3000 + 5 + 2 Гратис = 4000 Ден.
Ј&B 4500 + 5 + 2 Гратис = 5500 Ден.
Бројот е Ограничен! Затоа побрзајте и резервирајте си на време на
+38971842076

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!!! "ВИП"
Tабели и пијалоци се во ограничени броеви!!!
Билетите веќе масовно се продаваат низ цела Македонија!

Позитивниот звук ќе ни донесе ново искуство во славењето на ноќниот
живот!
Ве очекуваме!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DJs Line Up :
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DJ Dostin
(Warm Park)

Mar Blane
(Techno Tattoo)

Philip Ackowsky
(Old School Music | Techno-Agency)

Jame Zname
(Old School Music | Techno-Agency)

Dj Nasty Deluxe
(Techno-Agency, City of Drums, CONFETTI DIGITAL )

DJ Satellite
(Urban Dance)