Dennis Chambers and Trace Elements

3 Гонга со гордост ви го претставуваат DENNIS CHAMBERS и неговиот состав "TRACE ELEMENTS” со ексклузивен концерт во Скопје на 30-ти ноември во Станица 26 со почеток во 22 часот. Легендарниот тапанар кој  настапуваше со најголемите имиња од светската музичка сцена, ја завршува својата  европска турнеа токму во Скопје. Не пропуштајте го овој ексклузивен настан.

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 1500 денари. На врата билетите ќе чинат 1800 денари.